DATARECOVERY: Hlavná stránka
Prihlásiť  Záchrana dat, obnova dat | DATARECOVERYВосстановление данных, спасение данных | DATARECOVERYAdatmentés, adatvissza | DATARECOVERYRecuperare de date, salvare de date | DATARECOVERYRécuperation des donées, restauration des donées | DATARECOVERYRikuperimi i të dhënave, shpëtimi i të dhënave | DATARECOVERYDatenrettung, Datenwiederherstellung | DATARECOVERYData Recovery, Data Rescue | DATARECOVERY
DATARECOVERY: Hlavná stránka
22.10.2008

Business Continuity Management

Príručka Business Continuity Management

Krst príručky Business Continuity Management (BCM) si nenechal ujsť skoro nikto, kto v plánovaniu kontinuity biznisu niečo znamená a má čo povedať v danej oblasti. Cieľom publikácie ako aj samotného večierku bolo predovšetkým stretnutie významných osobností a firiem z oblasti ICT; z príručky sa navyše čitateľ dozvie mnoho užitočných rád v oblasti havarijného plánovania, krízového plánovania, plánovania obnov a celkový náhľad do riadenia kontinuity činnosti. O skvelú atmosféru sa postaral moderátor Milan Markovič a večer spríjemňovala jazzová kapela. Krst organizovalo vydavateľstvo TATE International Slovakia, s.r.o. pod vedením Martiny Vyskočovej dňa 21.10.2008 v Župnom dome, za čo sa pani riaditeľke chceme poďakovať. O vydarenosti akcie svedčí aj to, že pozvanie od Lukáša Zvalu, konateľa spoločnosti DATARECOVERY, s.r.o. prijali také významne osobnosti ako prof. RNDr. Jozef Masarik, DrSc., RNDr. Branislav Opaterný, Ing. Miloslav Ďurčík, CISA a ďalší.

Firma DATARECOVERY zožala veľké úspechy pri obnove a záchrane dát. Za odborníkov z firmy DATARECOVERY hovoria výsledky, ktoré sa im podarilo dosiahnuť v tejto oblasti a veľký počet spokojných zákazníkov. Veľa z nich sa nám neskôr priznali, že keď prvýkrát o našej firme počuli, tak ich ani vo sne nenapadlo, že naše služby im budú nápomocné. Vždy je lepšie sa poradiť s odborníkmi ako prísť o cenné informácie. Aj v mene firmy DATARECOVERY sa chceme poďakovať každému, kto prijali pozvanie. Často sa nestáva, aby sa pohromade stretlo toľko významných osobnosti, čo akciu nesmierne obohatilo.

Hostia si mali čo povedať aj pri neformálnej večeri. Krst nadväzoval na veľký úspech príručky manažéra vydanej v roku 2004. Dôležitú úlohu krstných otcov prebrali Pavol Tarina, splnomocnenec vlády pre informačnú spoločnosť, Peter Oravec, riaditeľ sekcie informačnej bezpečnosti a elektronického podpisu NBÚ a Gyula Veszelei, predseda Úradu na ochranu osobných údajov. Odborným garantom príručky bol Ľubomír Szabados, Lynx.

Je ťažké si dnes predstaviť odvetvia, akými sú finančné inštitúcie, telekomunikácie ako aj mnoho iných, pre ktoré nie je potrebná podpora informačných technológií. Svoje skúsenosti a inovatívne prístupy si ako hostia, tak aj partneri mohli pri takejto príležitosti vymeniť a bolo sa o čom rozprávať. Veď nie tak často sa pod jednou strechou stretnú taký partneri ako:

Accenture DATARECOVERY

IBM Lynx EMM


Poďakovanie patrí aj špeciálnym partnerom, ktorí prijali pozvanie a obohatili túto akciu o cenné poznatky, ako aj dobrú atmosféru.

AutoCont ESET

MicroComp PriceWaterHouseCoopers


Na záver nám ostáva popriať všetkým hosťom, ako aj organizátorom a partnerom veľa úspechov a vykročenie správnym smerom v oblasti, ktorej sa venujú. Už teraz sa tešíme na ďalšie stretnutie, ktoré sa bude niesť v duchu skvelej atmosféry a vydareného večera, ako tomu bolo pri tomto krste. Pre tých, ktorí nemali to šťastie zúčastniť sa tejto akcie, máme zábery z krstu a pre tých, ktorí majú záujem a chuť obohatiť svoje vedomosti o nové poznatky z BCM je tu možnosť objednať si príručky manažéra aj prostredníctvom e-mailu sales-sk@datarecovery.eu (príručka je zadarmo, platíte len poštovné).

Business Continuity Management
z ľava: Milan Markovič, Peter Oravec, Pavol Tarina, Gyula Veszelei, Martina Vyskočová

Autor článku: Bc. Juraj Čiljak

Hľadaj
Kontakt Prvá pomoc
© DATARECOVERY, s.r.o. a partneri. Všetky práva vyhradené.
» Ďakujeme za perfektné služby. Môžem potvrdiť, že odvádzate vynikajúcu prácu. « D. Sanford, SSM, Western Digital
» [100%] výsledok záchrany dát, ktorú iní neboli schopní vykonať... « R. Rahumägi, CTO, Quelle
Vircentrum Kaspersky Lab FlashRecovery: obnova dát (záchrana dát) z USB Flash, SSD, pamäťových kariet
Záchrana dat, obnova dat - DATARECOVERY, s.r.o. - Česky Data recovery, data rescue - DATARECOVERY, s.r.o. - English Daten Rettung, Daten Wiederherstellung - DATARECOVERY, s.r.o. - Deutsch Восстановление данных, спасение информации - DATARECOVERY, s.r.o. - Pусский Récupération de données - DATARECOVERY, s.r.o. - Français Recuperación de datos - DATARECOVERY, s.r.o. - Español Recupero Dati - DATARECOVERY, s.r.o. - Italiano Záchrana dát, obnova dát - DATARECOVERY, s.r.o. - Slovensky Odzyskiwanie danych - DATARECOVERY, s.r.o. - Polski