DATARECOVERY: Hlavná stránka
Prihlásiť  Záchrana dat, obnova dat | DATARECOVERYВосстановление данных, спасение данных | DATARECOVERYAdatmentés, adatvissza | DATARECOVERYRecuperare de date, salvare de date | DATARECOVERYRécuperation des donées, restauration des donées | DATARECOVERYRikuperimi i të dhënave, shpëtimi i të dhënave | DATARECOVERYDatenrettung, Datenwiederherstellung | DATARECOVERYData Recovery, Data Rescue | DATARECOVERY
DATARECOVERY: Hlavná stránka

Záchrana dát: Súbory

Predchádzajúca kapitola: Záchrana dát: Operačný a súborový systémĎalšia kapitola: Data Mining

Obnova poškodených súborov

Chybne uložené či poškodené súbory sa po niektorých z nás stali doslova nočnou morou. Jedna z veľmi častých situácii: Po niekoľkých hodinách práce sa aplikácia či systém zrúti a po opätovnom spustení a pokuse o otvorenie (niekedy dokonca o nájdenie) rozpracovaného dokumentu zistíme, že je poškodený a nečitateľný, či dokonca na disku vôbec nie je. Stratíme tak nie len prácu na tých niekoľko hodín, ale často aj za výrazne dlhšie obdobie.

Záchrana dát, obnova dát: SúboryTieto závady sú veľmi nepríjemne, a to aj z pohľadu obnovy dát. Väčšina typov súborov je veľmi komplikovaná a obnova vyžaduje znalosti interných štruktúr, často nedokumentovaných a chránených.
V rámci obnovy súborov ponúkame aj odstránenie zabudnutého hesla zo súboru. Vzhľadom ku stále lepšiemu zabezpečeniu je však aj táto možnosť stále menej efektívna.
V našej spoločnosti sme schopní obnoviť dáta z poškodených súborov nasledujúcich aplikácii:
Office (Word, Excel, PowerPoint, Access)
elektronická pošta (Outlook, Outlook Express, Netscape, Mozilla)
archívy (ZIP, RAR, ACE)
Acrobat
a niektoré ďalšie
Hľadaj
Kontakt Prvá pomoc
© DATARECOVERY, s.r.o. a partneri. Všetky práva vyhradené.
» Ďakujeme za perfektné služby. Môžem potvrdiť, že odvádzate vynikajúcu prácu. « D. Sanford, SSM, Western Digital
» [100%] výsledok záchrany dát, ktorú iní neboli schopní vykonať... « R. Rahumägi, CTO, Quelle
Vircentrum Kaspersky Lab FlashRecovery: obnova dát (záchrana dát) z USB Flash, SSD, pamäťových kariet
Záchrana dat, obnova dat - DATARECOVERY, s.r.o. - Česky Data recovery, data rescue - DATARECOVERY, s.r.o. - English Daten Rettung, Daten Wiederherstellung - DATARECOVERY, s.r.o. - Deutsch Восстановление данных, спасение информации - DATARECOVERY, s.r.o. - Pусский Récupération de données - DATARECOVERY, s.r.o. - Français Recuperación de datos - DATARECOVERY, s.r.o. - Español Recupero Dati - DATARECOVERY, s.r.o. - Italiano Záchrana dát, obnova dát - DATARECOVERY, s.r.o. - Slovensky Odzyskiwanie danych - DATARECOVERY, s.r.o. - Polski