DATARECOVERY: Hlavná stránka
Prihlásiť  Záchrana dat, obnova dat | DATARECOVERYВосстановление данных, спасение данных | DATARECOVERYAdatmentés, adatvissza | DATARECOVERYRecuperare de date, salvare de date | DATARECOVERYRécuperation des donées, restauration des donées | DATARECOVERYRikuperimi i të dhënave, shpëtimi i të dhënave | DATARECOVERYDatenrettung, Datenwiederherstellung | DATARECOVERYData Recovery, Data Rescue | DATARECOVERY
DATARECOVERY: Hlavná stránka

Predstavenie

Ďalšia kapitola: Ochrana zverených dát
Spoločnosť DATARECOVERY, s.r.o. je stabilná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami, špecializujúca sa výhradne na záchranu dát s pamäťových médií. História záchrany dát v našej spoločnosti sa píše od roku 1991, kedy sme po prvý krát využili naše v tej dobe už niekoľkoročné skúsenosti s nízkoúrovňovým spracovaním dát aj pre ich záchranu. Vzhľadom k rastúcej požiadavke sme sa čoskoro rozhodli tejto problematike venovať naplno a zamerali sme všetko úsilie na vývoj technológií dedikovaných práve analýze a spracovaniu dát.
Záchrana dát, obnova dát: DATARECOVERYV priebehu niekoľkých nasledujúcich rokov sme sa vďaka neustálemu vývoju vlastných postupov a implementácii špičkových technológii stali doslova jednotkou na tuzemskom trhu. K pôvodnej špecializácii na pevné disky sme postupne vyvíjali a pridávali technológie pre nové a nové typy dátových nosičov. Dnes sa tak môžeme pochváliť bez preháňania najširším portfóliom podporovaných pamäťových médií a operačných aj súborových systémov.
K bezkonkurenčnej úspešnosti v záchrane dát však neprispievajú iba dlhoročné skúsenosti, odhodlanie a kvalifikovanosť našich odborníkov, ale aj unikátna a komplexne vybavené laboratórium, jediné svojho druhu v strednej Európe.
Podstata úspechu je naopak založená predovšetkým na výsledkoch vlastného vývoja a neustálom získavaní a implementácii nových technológii a postupov. Vďaka vývoju unikátnych technológii a vysokej úrovni vlastného know-how sa už tradične radíme k uznávanej špičke. Naši fundovaní odborníci dnes pomáhajú riešiť kritické situácie straty dát v celej Českej a Slovenskej republike, ale aj v mnohých krajinách Európy a zbytku sveta.
Záchrana dát, obnova dát: DATARECOVERY

Nie len krédom, ale aj nutnosťou v tomto neobvyklom zameraní je individuálna starostlivosť o každého jednotlivého zákazníka. Najlepším dôkazom našej špičkovej kvality, vysokej rýchlosti a bezpečnosti zverených dát sú každoročne tisíce veľkých aj malých spoločností, štátnych inštitúcii, ale vďaka ústretovej obchodnej politike aj množstvo nepodnikateľov a študentov.

Motto spoločnosti DATARECOVERY:

„Čo nezachránime my, to už nikto!“

„DATARECOVERY“ je ochranná známka spoločnosti DATARECOVERY, s.r.o., Petržílkova 1436/35, Praha 5. IČ 27174719, OR C 101988, Mestský súd v Prahe.

Hľadaj
Kontakt Prvá pomoc
© DATARECOVERY, s.r.o. a partneri. Všetky práva vyhradené.
» Ďakujeme za perfektné služby. Môžem potvrdiť, že odvádzate vynikajúcu prácu. « D. Sanford, SSM, Western Digital
» [100%] výsledok záchrany dát, ktorú iní neboli schopní vykonať... « R. Rahumägi, CTO, Quelle
Vircentrum Kaspersky Lab FlashRecovery: obnova dát (záchrana dát) z USB Flash, SSD, pamäťových kariet
Záchrana dat, obnova dat - DATARECOVERY, s.r.o. - Česky Data recovery, data rescue - DATARECOVERY, s.r.o. - English Daten Rettung, Daten Wiederherstellung - DATARECOVERY, s.r.o. - Deutsch Восстановление данных, спасение информации - DATARECOVERY, s.r.o. - Pусский Récupération de données - DATARECOVERY, s.r.o. - Français Recuperación de datos - DATARECOVERY, s.r.o. - Español Recupero Dati - DATARECOVERY, s.r.o. - Italiano Záchrana dát, obnova dát - DATARECOVERY, s.r.o. - Slovensky Odzyskiwanie danych - DATARECOVERY, s.r.o. - Polski